ПРО ФІРМУ

ТОВ "Фабрика дверей Верто", один з найбільших виробників міжкімнатних дверей на території України. Підприємство більше 20 років працює на ринку будівельних столярних виробів, випускаючи широкий асортимент продукції під торговельною маркою Verto. На сьогоднішній день продукція Фабрики Дверей завоювала довіру покупців на ринку міжкімнатних дверей високою якістю, сучасним дизайном і відмінним співвідношенням ціни - якості пропонованої продукції. Фабрика Дверей входить в інвестиційно-виробничу групу підприємств "БудМайстер", що створює стабільну фінансову інфраструктуру Фабрики і гарантує активну і динамічний розвиток ТМ Verto на території всієї України і за її межами.

фабрика в г.Павлоград

 

ПРОДУКЦІЯ

Фабрика Дверей пропонує більше 200 моделей міжкімнатних дверей в п'яти різних покриттях з великим асортиментом кольорової гами. Всі моделі дверей пропонуються в одно- і двохдверних виконаннях, і можуть бути виготовлені в нестандартних розмірах. Крім дверних полотен, Фабрика виготовляє дверні коробки, пороги, добірні планки і інші аксесуари до дверних полотен, забезпечуючи покупця необхідним асортиментом при виборі продукції. Фабрика постійно збільшує обсяг виробництва, оновлюючи модельний ряд продукції, що випускається, що робить ТМ Verto одну з найбільш прогресуючих торгових марок в країні.

 

ЯКІСТЬ

Виробництво дверей базується на застосуванні зарубіжних технологій. Автоматизований процес дозволяє висококласним фахівцям контролювати якісні характеристики продукції на кожній стадії виготовлення: від підбору матеріалів до отримання продукції покупцем. Підтвердженням цього факту є сертифікат якості ISO 9001.
Продукція Фабрики дверей відповідає необхідним будівельним вимогам, що підтверджується наявністю сертифікатів.

ДИСТРИБУЦІЯ

Реалізація продукції ТМ Verto здійснюється через дилерську мережу з понад 300 дилерів по території всієї України. Вся продукція представлена у виставкових салонах і магазинах, які відповідають вимогам ТМ Verto.
Фабрика Дверей постійно розвиває дилерську мережу на території України і за її межами, а також співпрацює з найбільшими будівельними і торговими організаціями. Завдяки активній роботи дилерів з авторизованих Магазинами, продукція ТМ Verto доступна на всій території України.