Завдяки застосуванню нових технологій і матеріалів, двері перестали бути просто універсальним елементом, що забезпечує зв’язок приміщень. До них пред’являються більш жорсткі вимоги до технічних характеристик, якості, дизайну і гарантійному строку. Сьогодні це реально, так як сучасні автоматизовані технології дають нам таку можливість.

Виробництво міжкімнатних дверей здійснюється на сучасному деревообробному обладнанні німецького та італійського виробництва із застосуванням новітніх технологій і екологічно чистих матеріалів. Сушильний комплекс з автоматизованою системою управління дозволяє фабриці виготовляти продукцію з деревини вищої якості.

Виготовлення дверей ТМ Verto здійснюється командою з понад 100 досвідчених фахівців, об’єднаних спільною метою – випускати продукцію європейського рівня, роблячи її більш доступною кожному покупцеві. В даний час виробництво міжкімнатних дверей являє собою багатоетапний технологічний процес з контролем якості на кожному етапі виробництва, що дозволяє виготовляти продукцію що відповідає міжнародним стандартам.

Сучасне обладнання дозволяє виготовляти двері з елементами різного декору, надаючи двері індивідуальність, витонченість, легкість і завершеність. Унікальна фактура і широка колірна гамма роблять двері ТМ Verto оригінальною прикрасою будь-якого інтер’єру.